APARTAMENT 1+1 PER QIRA TE LICEU ARTISTIK

550 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Ergi 28 Jan 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Ne nje nga zonat me te qeta dhe me te kerkuara ne kryeqytet, ofrohet apartament 1+1 per qira.
Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, dhome ndenje dhe kuzhine,tualet dhe ballkon. Orientimi i apartamentit eshte lindje, cka e ben te jete mjaft i ngrohte dhe i mirendricuar. Eshte totalisht i shtruar me parket. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te ofron siguri te larte dhe nje sere fasilitetesh. Ndodhet prane me supermarketet, kopshte, shkolla, universitete,bare dhe restorante. Vetem 15 min distance nga qendra e Tiranes dhe 10 min nga blloku,nje nga zonat me te frekuentuara
Leaflet
Në fillim