Apartament 1+1 per qira ne bllok

300 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Engjell 09 Korr 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Jepet me qira apartament 1+1 ne Bllok , prane shkolles 11 Janari per 300 euro!
Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te viteve 2000 prane shkolles 11 Janari. Eshte i organizuar ne sallon dhe kuzhine se bashku, dhoma gjumit dhe tualeti qe eshte i investuar se fundmi. Ndodhet ne katin e pare te pallatit dhe ka akses te menjehershem me shkollen 11 Janari.
Eshte i mobiluar per nje jetese komode
Engjell
0693047855
Leaflet
Në fillim