Apartament 1+1 per Qera

350 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Edvin Kuci 12 Sht 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Apartament 1+1 per Qera tek Liqeni iThate. Apartamenti ka nje sip. 66 m2 i organizuar ne soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ka mobilim modern dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Ftohja dhe ngrohja sigurohen me kondicioner. Zona eshte e qete dhe ka akses te lehte me zonat e Tiranes. Ne proces hipotekimi. Per me shume info. na kontaktoni!
Edvin Kuci
0673891551
Leaflet
Në fillim