Apartament 1+1 me qira tek Rruga e Kavajes, Globe

33 000 LEK /muaj

Jepet me qera nga: ELIDON 31 Maj 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Apartament 1+1 me qira, me vendodhje tek Stavri Themeli, Rruga e Kavajes , afer Qendres Globe.
Ndodhet ne katin e 6-te, me siperfaqe totale 68 m2.
Apartamenti sapo eshte mobiluar dhe eshte i pabanuar me pare.
Leaflet
Në fillim