apartament 1+1 me qira te kika

400 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Ina myrta 08 Korr 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Apartament 1+1 me qera me destinacion biznes, i pershtatshem per disa kategori biznesi.
Mund te vleje per zyra, studio, klinika, dhe shume aktivitetete te tjera.
Lokacioni, dukshmeria,si dhe kati i ulet e kthejne kete prone ne potencial per biznesin tuaj.
Ina myrta
0674050165
Leaflet
Në fillim