Apartament 1+1 me qira ne qender te Tiranes

400 EUR /muaj

Jepet me qera nga: ELIDON 27 Maj 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Apartament 1+1 me qira ne qender te Tiranes, tek 9 katcet.
Super apartament 1+1 per qira ne qender te Tiranes e aksesueshme me te gjitha zonat.
Ndodhet ne katin e 3 te nje pallat te ri me ashensor .
Eshte e sapomobiluar dhe e pabanuar me pare .
Leaflet
Në fillim