Apartament 1+1 me qera

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Ben 19 Nën 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Jepet me qera apartament 1+1 ne Rrugen 29 Nentori, shume afer me Doganen.

Hyrja ndodhet ne katin e 3 te nje vile dhe i ka te gjitha kushtet per nje jetese sa me komode. Mobilimi eshte i ri. Hyrja eshte e strukturuar nga sallon ndenje/ambient gatimi, dhome gjumi, ballkon, tualet.
Leaflet
Në fillim