Apartament 1+1 me qera Komuna e Parisit

325 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Prona ne shitje/qera Dje 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Apartamenti ndodhet tek Komuna e Parisit, Kika 2.

• Siperfaqe 58 m2

• Kati 2 banim
Organizimi:

• Sallon ndenje

• Ambjent gatimi

• Dhome gjumi

• Tualet

• Ballkon

• Post parkimi

Apartamenti jepet me qera i mobiluar


Ndertim i ri me ashensor.

Per me shume informacion dhe nje vizite ne apartament na kontaktoni!
Prona ne shitje/qera
0699333381

WhatsApp:
0699333381
Leaflet
Në fillim