Publikuar: Qer 19 2022 06:37

Apart. 2+1+2 me qera – PRIVAT (Brryli)

EUR

/ muaj
Publikuar: Qer 19 06:37
Shikime: 2370
Blv. Barjam Curri 296 (berryli)
Apartament 100,00 m2, ndodhet ne katin e 3 te pallatit 7 katesh. Pallati eshte i restauruar, me izolim termik. Ne katin e nendheshem te pallatit ekziston supermarketi dhe ne krahe te tij parkim privat dhe i lire. Pamje te lire vizive dhe panoramike nga krahu i lanes.


Apartamenti ka dyer dhe dritare te reja pvc-je me izolim termik dhe akustik, 3 kondicionere, 2 televizore dhe i arreduar totalisht.
Apartamenti ka:
- 2 dhoma gjumi
-2 banjo me dritare
- 2 korridore
-2 ballkone
- guzhinen dhe soxhornon ne ambjent unik

Te gjitha ambjentet kane drite natyrale dhe lihen qiradhenesit ne statusin qe shihen ne fotografi.


Cmimi i qirase mujore eshte 400 euro i diskutueshem ne varesi te kohes se qendrimit.

Kontakt me whatsupp 00393779502944
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione