ambient me qira ne Astir

280 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Ina myrta 08 Korr 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Ambjent me qera me vendodhje ne Astir, rruga Mikel Maruli.
Ndodhet ne katin e pare dhe ka nje siperfaqe prej 82.2 m2.
I pershtatshem per nje ser biznesesh si klinike dentare,qender kursesh per gjuhe te huaja, callcenter, studio etj...
Ina myrta
0674050165
Leaflet
Në fillim