3+1+Kuzh. me Vete (Komuna e Parisit) 2 Ashensore

405 EUR /muaj

Jepet me qera nga: N Bllok Dje 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Jepet me Qera Apartament Gjigand - 3+1+Kuzhine me Vete+Ballkon (Komuna e Parisit) Pallat i RI me 2 Ashensore | Mobilim Cilesore | Kondicioner | Kuzhine e Re + Super Pamje | Dhomat e Gjumit te Kompletuara | Tualet i Ri | Te Gjitha Instalimet e Reja

Q2486

Te dhenat e ndarjes:

- 1 Soxhorno + kuzhine me vete
- 3 dhoma gjumi
- 2 korridore
- 1 tualet
- 1 ballkon

- SIP TOTALE: 110 m2
- SIP NETO : 95 m2
- SIP PERBASHKET : 15 m2
- KATI: 8
- KATET E PALLATIT: 10
- Pallat : I rikonstruktuar

Karakteristika :

Apartament me qera 3+1 -Komuna e parisit

Ne nje zone mjaft te preferuar
Pallati ka 2 ashensore
Me hapaire te madhe

Mobilim i mire
Ndricim natyral dhe artificial fale spoteve te vendosura .
Me pllaka cilesore
Me kondicioner

Kuzhina me ndricim gjithe kohes
Me elektroshtepiake te reja ( Furre ,pianure , aspirator - Meneghetti )
Me kundrabufe te re

Dhomat e gjumit te kompletuara

Tualeti i sapo investuar me hidrosanitare cilesore
Me lavatrice Beko , dushi ariston

Ka akses me transportin publik
Facilitet afer markete farmaci dyqane

Cmimi: 405 Euro ose 50,000 Leke

Per me shume info kontakt ne whatsapp: 0684780043
N Bllok
  Online
355674749032
Leaflet
Në fillim