Publikuar: Mar 16 2023 03:25

2+1 qera te qendra Kristal

EUR

/ muaj
Publikuar: Mar 16 03:25
Shikime: 429
Ap ndodhet ne katin e trete, me ashensor, orientimi me diell. Dy dhoma gjumi te medha, te mobiluara deri te imtesite, koridor i madh, holli, dhome gatimi, me te gjitha perfshire, luge, pirunj, gota pjata, mikrovale etj, plus ballkon nga dielli. Dy kondicionere. Dy banja, njera ka vetem wc e sherben si magazine, ka lavatricen e rafte. Tjetra eshte ne funksion te plote. Nga shtepia nuk ka levizur asgje vec sendeve personale. Dmth eshte e banueshme sapo te merrni celsat e te sillni rrobat e trupit. Nuk ka pazare ne tel per cmimin. Ejani shikojeni nga afer kush ka interes dhe i ben pune.
P. S
Nuk bashkepunojme me agjensi, ju lutem na kurseni kohen.
Flm.
Cel: 067 55 74 004
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
429
0675574004

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione