1+1 - Pazari i RI - Pallat i RI + Ashensor

400 EUR /muaj

Jepet me qera nga: N Bllok Dje 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Jepet me qera apartament 1+1 | 65 m2 | Rr. Hoxha Tahsim, Pazari i Ri | Pallat i RI + Ashensor me CIP | Mobilim dhe pajisje CIlesore dhe shume te mira | Ballkon me Tende te Re | Zona ofron Parkim

*****Hera e pare qe jepet me qera.*****
Te dhenat:
-Siperfaqja: 65 m2
-Kati 7
-Pallat i RI
-Ashensor me CIP

- 1 dhome gjumi
- 1 sallon + 1 kuzhine
- 1 tualet me Sanitare Cilesore
- 1 korridor i Madhe.
- 1 Ballkon + Tende e Re.

- Mobilim Cilesor
- Kendi ne Sallon Cilesor
- 1 dhome gjumi me 2 Krevat Tek ( mund te shtohet krevat Dopio sipas deshires)
- 1 Dollap i Madhe Rrobash.
- Korridori + Dollap per kepucet.
- Tavoline + Karrige.
- 1 Tv Plazma.
- Lavatrice e Re " Gorenje"
- Frigiriferi " Beko" 2 - katesh
- Sobe Gatimi me Pianure.
- 2 Kondicionere
- Sanitare shume cilesore .
- Me depozite uji me vete.
- Me Kabine Dushi.
- Dushi i Ri
- Tavanet me Gips Dekorative.
- Ballkoni i Madh + Tende e Re.
- Pamje Panoramike e paster
- Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes
- Dritaret cilesore me dopjo xham + grile
- Hyrja eshte me Porte Kryesore prej Hekuri.
- Ambienti i shtruar me Parket.
- Ambienti eshte i Lyer.

- Parkimi me vete me pagese .
- Lagje e qete , me banore familjare
- Facilietet afer


Cmimi: 400 Euro
Paradhenie : 1 muaj e gjysem
Tel ose WhatsApp: 0699481474
Leaflet
Në fillim