1+1+Kush+Ballk- Vasil Shanto (Rr. Kryesore) 255EUR

285 EUR /muaj

Jepet me qera nga: N Bllok Sot 01:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Vasil Shanto - Zone Shume E Preferuar | Strukture Shume E Rregullt Dhe Mobilim I Kompletuar | Kuzhine Me Te Gjitha Orendite | Dhome Gjumi Me Dysheke Te Ri | Tualet Me Hidrosantiare Cilesore | Te Gjitha Instalimet Funksionale

Q2010

Te Dhenat E Ndarjes:

- 1 Sallon
- 1 Kuzhine
- 1 Tualete
- 1 Dhome Gjumi
- 1 Ballkon

- Sip Totale: 65 M2
- Sip Neto (E Brendshme) : 65 M2
- Kati: 5
- Katet E Pallatit:5

Karakteristika:

• Zone Shume E Mire***
• Apartament Me Strukture Te Mire Shtepie
• Cdo Dhome E Pajisur Me Kondicioner
• Ballkon Me Tende Te Re
• Apartament I Sapo Lyer
• Buze Rruge Kryesore
• Tv 32 Ploesh I Ri
• Lavatrice Candy E Paperdorur Me Pare
• Tualeti I Pajisur Me Hidrosanitare Cilesore
• Akses Me Supermarket,Qender, Rruge Kryesore, Urban, Farmaci,


Cmimi: 255 Euro Ose 32,000 Leke

*Paradhenie (Garanci Me Pronarin ): 1.5 Muaj

Tel Ose Whatsapp: 0693414004

Leaflet
Në fillim