Apartament me qera ,Bulevardi Deshmoret e Kombit

Jepet me qera nga: Shpetim 23 Korr 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bulevardi Deshmoret e Kombit
Sipërfaqe: 150 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Tepelenë
Apartamenti eshte i pozicionuar tek Bulevardi Deshmoret e Kombit ,pas kullave binjake lokacioni shume i preferuar dhe teper favorizues .Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati me ndertime shume cilesore dhe ashensor , me orientim lindje jug perendim, siperfaqja totale eshte 150m2  .Apartamenti organizohet nga nje sallon ,ambjent gatimi me vete , 3 dhoma gjumi ,2 tualete dhe 3 ballkone . I pajisur me sistem kondicionimi .

Cmimi : 1500 Euro

Per nje vizite ne prone kontaktoni : 068 47 94 005
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim