Jepet me qera 1+1 kati 2 afer juridikut

0 LEK

Jepet me qera nga: Arben 16 Gush 01:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Për vendbanimin
Komuna
Shkodër
Jepet me qera apartament 1+1 kati 2 e mobiluar dhe e restauruar kohet e fundit. Shtepja ndodhet afer Juridikut.
Leaflet
Në fillim