Jepet me qera apartamenti sip 95m2 ne Shkoder

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Cityhome 08 Tet 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkodër
CITYHOME jep me qera apartament sip 95 m2. Apartamenti ndodhet ne Rr. Bajram Curri . Shkoder.

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com
Leaflet
Në fillim