Jepet me qera apartament sp 70 m2

250 EUR /muaj

Njoftimi i kompanisë Jepet me qera nga: Cityhome 08 Tet 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkodër
CITYHOME jep me qera apartament sip 70 m2. Apartamenti ndodhet afer qendres se qytetit te shkodres.
Cmimi 250 euro

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0683216168
0682052992

cityhome.al@gmail.com
Leaflet
Në fillim