Publikuar: Qer 27 2022 10:22

💥Jepet apartament me qera 1+1 ne zonen e Rusit, Shkoder💥

Publikuar: Qer 27 10:22
Shikime: 32
💥Jepet apartament me qera 1+1 ne zonen e Rusit, Shkoder💥
➡️ Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe i kompletuar, ne gjendje perfekte

📲 Te interesuarit mund te kontaktojne ne inbox ose ne nr cel 0675856517(WhatsApp, Viber)
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione