Hyrje 1+1 / 2+1 / dhoma

40 EUR /ditë

Jepet me qera nga: Klajdi 31 Korr 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Sarandë
Japim hyrje me qera per cifte dhe familjare 100m large detit., hyrjet jane me nje siperfaqe te bollshme per 5 persona 7-8 dhe ndodhen ne nje zone te qete te Sarandes. Me te gjitha kushtet... parkim i siguruar, per me shume cel whatsapp & viber


Leaflet
Në fillim