Dhoma plazhi me qera ne Sarande

30 LEK /ditë

Jepet me qera nga: Emilio 02 Pri 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Komuna
Sarandë
Shpi e madhe dy kateshe me guzhin dy ballkone afer detit ne qender me gjyaten dhe qendren e sarandes zone e populluar dy banja 4 krevate dy dhoma gjumi kondisionere dy tv sallon i madh 5 min larg detit pamje nga deti
Leaflet
Në fillim