Published: Korr 11 2018 04:12

Apartamente me qera per plazh ne Sarande

EUR

/ daily
Published: Korr 11 04:12
Views: 9
Jepen apartamente luksoze me qera per plazh ne Sarande.Cmimi per nje garsoniere varion nga 20 deri ne 30 euro.Poashtu ofrojme dhe apartamente 1+1 .Dhomat i kane te gjitha kushtet si : kondicioner,wifi,tv,banje,kuzhine,ballkon,vendparkim.Apartamentet ndodhen prane Hotel Butrintit dhe 3 minuta larg nga plazhi ne kembe.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
9
00355692470310

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information