Published: Korr 13 2018 10:05

BANESA PER PUSHUES

EUR

/ daily
Published: Korr 13 10:05
Views: 4
Japim banesa me qera 1+1 dhe garsionere per pushues ndodhemi 20 metra larg bregdetit perballe lokalit Ara 50 metra poshte lapidarit.
Ambientet jane te mobiliuara me te gjitha kushtet sikur ne foto+ wifi dhe tv kondicioner ne cdo dhome dhe enet e kuzhines.Ambientet jepen per 4-6 persona,jeni te mirepritur te pronotoni shtepiat per te kaluar pushimet ne plazhin e shengjinit.
MIRESEVINI
Nr.kontakti 0693510101
viber+whatss app:00355693510101
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
4

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information