Published: Jan 14 2019 11:34

Apartment me qera

Published: Jan 14 11:34
Views: 10
Jepet apartament me qira ne Fier ne lagjen 1 maji pran shkolles Jani Bakalli
Ne nje pallat 3 katesh apartamenti ndodhet ne katin e pare
Zon e qeht per te jetuar
80 000 lek ne muaj nje cemim teper i arsyshem!
Tel 0694507826 dhe 0692848374
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
10
0692848374

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information