Jepet te ish rajoni 3+1+2me qera

30 000 LEK /muaj

Njoftimi i kompanisë Jepet me qera nga: App 21 Maj 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Komuna
Durrës
Apartamenti eshte i mobiluar. Ndodhet ne katin 9 te nje pallati te ri te pajisur me ashesor. Ka nje organizim te brendeshm te perbere nga 3 dhoma gjumi, kuzhina, 2 tualete dhe ballkon. Per vizite ne prone telefononi ne numrin e telefonit
Leaflet
Në fillim