JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1, PAMJE NGA DETI

Njoftimi i kompanisë. Jepet me qera nga: ELITE ALBANIA (Real Estate Agency) Dje 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjia Nr.1, Vollga-Durres
Sipërfaqe: 96 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Durrës
Jepet me qira apartamenti i tipologjise 2+1 ne zonen e Vollges. Apartamenti eshte i perbere nga 1 sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualete dhe 1 ballkon i cili ofron nje pamje te shetitores dhe detit. Apartamenti ka te kompletuar vetem kuzhinen e gatimit. I pershtatshem edhe per ambient zyrash.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim