Jepet me qera Kati 3 I nje vile

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: ALON REALESTATE 15 Maj 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Jepet me qera Kati i 3-te I nje vile 3 kateshe!
Eshte organizuar ne 2 dhoma gjumi , soxhorno e madhe e perbashket me kuzhinen , tualeti dhe ballkoni. Totalisht e mobiluar.
Arapaj prane viles Pascucci.
Cmimi:250 euro/muaj
📞+355696169630
ALON REALESTATE
0696169630

WhatsApp:
0696169630
Në fillim