Published: Korr 11 2018 04:49

JEPET ME QERA KATI 2 I NJE VILE TE MREKULLUESHME

LEK

/ monthly
Published: Korr 11 04:49
Views: 12
Jepet me qera,
Kati i dyt i viles 1+1 e mobiluar + garazhd.

Adresa: Lagja nr. 18 ,rruga 'Sulejman Pitarka', prane Kryqit te Kuq, Durres

Çmimi: 200 lek/muaji
‭Te interesuarit te kontaktojne ne numrat:
067 527 7047‬ dhe 0698191013
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
12

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information