Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 17 2022 09:25

JEPET ME QERA 2+1 PLAZH DURRES

EUR

/ muaj
Publikuar: Qer 17 09:25
Shikime: 203
Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashnesor ne plazh. Ne hyrje ka nje korridor qe ben ben shperndarjen ne 1 dhome ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet nje nje zone per preferuar per banim. Jepet per qira afatgjata dhe totalisht i mobiluar...

Per me teper informacion apo nje vizite nga afer na kontaktoni

Cel:+355 69 74 02 078
Përshkrimi i linkut

ADRIANI | Agjent imobilar

Shitje, blerje dhe qera apartamente, vila dhe ambiente biznesi.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Shitje, blerje dhe qera apartamente, vila dhe ambiente biznesi.
+355697402078

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione