Jepet apartament me qera

150 LEK /muaj

Jepet me qera nga: Toni 20 Sht 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Durrës
Jepet apartament me qera 1+1 i mobiluar.apartamenti ndodhet 100 metra larg spitalit te durresit.qeraja 150.mij lek ne muaj.dritat dhe uje nuk perfshihet ne cmim.
Leaflet
Në fillim