Publikuar: Qer 28 2022 04:00 Tani jeni duke parë: 1

JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1+2 NE DURRES

EUR

/ muaj
Publikuar: Qer 28 04:00
Shikime: 817
Tani jeni duke parë: 1
Jepet apartament 2+1+2 ne Durres tek zona e plazhit Iliria me siperfaqe 116 m2. Eshte i organizuar nga salloni se bashku me kuzhinen,2 Dhoma gjumi, 2 Tualete, Korridore te bollshem dhe 2 Ballkone . Apartamenti eshte i arreduar mire dhe eshte i pa dhene me pare me qira, ndodhet ne katin e 7 pa ashensor te nje pallat te ri pa demtime nga termeti.
Per me shume informacion dhe vizite ne prone na kontaktoni! 0695101479
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione