Published: Qer 25 2019 03:03

Apartament tek Mali i Robit

EUR

/ daily
Published: Qer 25 03:03
Views: 2
Apartamenti ndodhet ne nje distance rreth 40 m nga deti , ne nje zone te qete ,mes Prestige resort dhe Fafa Premium . Eshte i mobiluar nga fillimi me cdo gje te re dhe gjitcka qe nevojitet per te kaluar pushime te kendshme. Cmimi 30 Eur/Nate
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
2
0693734321

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information