Apartament me qira javore, Durres

100 EUR /ditë

Njoftimi i kompanisë Jepet me qera nga: FAST 20 Qer 12:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Komuna
Durrës
Jepet me qira javore, apartament 3+1, prane pallatit te sportit, me tre dhoma gjumi, kuzhine dhe sallon ndenje, me dy tualete, me pamje nga deti, orientim jug-lindje. Apartamenti ju krijon cdo facilitet te mundshem per ditet tuaja te pushimeve ne menyre qe ti shijoni ato ne maksimum. Apartamenti eshte teper komod, i arreduar me mobilje bashkekohore dhe teper cilesore, me te gjitha kushtet e nevojshme.Kapaciteti maksimal eshte 8 persona.
Per prenotime sa me shpejt ju ftojme te na kontaktoni!

FAST
Fast Agency Durres operon per me shume se 3 vjet ne treg duke i ofruar klienteve te saj sherbime te specializuara ne fusha te ndryshme
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lagja 9. Tregoje në hartë
0696181261
https://fastagency.al/
Leaflet
FAST
Okazion shitet Are 16.000m 4 EUR
1+1 me Qera i pa mobiluar tek Pallati Sportit 20 000 LEK
Okazion 2+1 pran Ujesjellesit 600 EUR
Shitet ambjent komercial lagjja nr.1 32m2 45 000 EUR
Në fillim