Apartament me qera

0 LEK

Jepet me qera nga: Sadi Lika 30 Tet 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Durrës
Jepet apartament me qera 1+1 tek Rrota e Kuqe, Plazh, Durres.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 me ashensor.
Sapo eshte rikonstruktuar dhe mobilimi eshte i ri me kushte shume te mira.
Shume afer me plazhin, ballkon me pamje nga deti.
Ne zone afer ndodhen supermarkete, restorante, exchange, agjensi etj qe ju ofrojne lehtesi.
Stacioni i urbanit eshte poshte pallatit.
Jepet me qera vjetore.
Kushtet e kontrates: Te jene njerez serioz dhe te punesuar, pagesa 2 muaj parapagim dhe 1 muaj garanci.

Per cdo informacion tjeter ju lutem me kontaktoni.
Sadi Lika
0683783679


WhatsApp:
0683783679
Leaflet
Në fillim