APARTAMENT ME QERA 3+1 Kodi : AQ 03

350 000 LEK /muaj

Jepet me qera nga: Andromeda Imobiliare 14 Sht 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
APARTAMENTI JEPET ME QERA OSE SHITET !!!
Me nje siperfaqe prej 134m/2 , e perbere nga 3 dhoma , 1 soxhorno, 2 banjo dhe nje verande e madhe. Ndodhet ne katin e 9 te nderteses. Plotesisht e mobiluar.
Me nje qera mujore prej vetem 350'000 leke.
Ne rast shitje : 550 Euro/m2 ; Siperfaqa verandes me 1/2 e cmimit.
Te perfshira ne cmim 15% e taksave.
Nr kontakti : 0693461770
Andromeda Imobiliare
0693461770
Leaflet
Në fillim