Apartament me qera 2+1 ditore tek Shkembi Kavajes

40 EUR /ditë

Jepet me qera nga: Saimiri 30 Korr 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Apartamenti ka dy dhoma gjumi,guzhine dhe nje banjo te gjitha te kompletuara ne menyre moderne.Ka ballkon me pamje nga deti .Largesia e bregut te detit nuk Eshte me shume se 20 metra larg ballkonit.

The apartment has 2 bedrooms,a kitchen and a bathroom all furnitured in modern ways .It has a balcony with an amazing view from the seaside.The sea is almost 20m away from the balcOny.
Saimiri
0693906106
Leaflet
Në fillim