JEPET ME QIRA APARTAMENT3+1+2TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK

800 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Arena Vojka 09 Pri 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Dibër
Apartamenti ndodhet prane kopshtit zoologjik dhe ka nje siperfaqe te brendshme prej 128 m2. Apartamenti organizohet nga dhoma e ndenjes,kuzhina, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone qe bejne lidhjen e ambienteve perkatese. Apartamenti te ofron nje pamje nga liqeni, ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te mireorganizuar duke te ofruar te gjitha facilitetet e nevojshme. Per me shume informacion na kontaktoni ne: 0672044492!
Leaflet
Në fillim