Kerkoj te blej apartament 2+1 okazion

Blihet nga: Apartament 17 Tet 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Pershendetje !Jam intresuar per blerjen e nje apartamenti 2+1 90 deri ne 100mm te zona uji ftoht Te Proper piza deri te restorande Titanik ta ajo zon jo ne vende te tjera nuk me intresojn .Te jete cmimi okazion 500-550 €mm mund t m lini nje sms te ky nr dhe ju telefonoj flm .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim