Blej apartament ne Sarande!

0 LEK

Blihet nga: Kosovari 13 Nën 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Sarandë
Jam i interesuar per blerjen e nje apartamenti ne Sarande!
Apartament 1+1.
Kati nga 1 gjer 3 ose 4.
Te posedoj certifikate pronesie, domosdoshmerisht.
Cmimi i arsyeshem dhe i negociushem.
Per oferte ju lutem me kontaktoni ne e-mailin e meposhtem.
gazi_s68@hotmail.com
Kosovari
Leaflet
Në fillim