Kerkoj Apartament

0 LEK

Blihet nga: Elton 13 Sht 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Kerkoj Apartament 1+1.te jete ndertim i ri dhe i pa mobiluar.
Leaflet
Në fillim