ULISHTE

0 EUR

Shitet nga: xxx 24 Gush 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
OKAZION
SHITET TOKE 3600 METRO.
TOKA PERMBAN 63 RRENJE ULLINJ DHE PJESA TJETR VRESHT.
TOKA ESHTE ME CERTIFIKATE PRONESIE.
NDODHET TE KRIPA BALLE PER BALL ME PALLATIN E BIRRES NORGA
xxx
0693289312

Viber:
jo

Skype:
jo

WhatsApp:
jo
Leaflet
Në fillim