Tavolina per bar

Shitet nga: M.C 06 Sht 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Vlorë
Komplet tavolinash kundra ujit me siperfaqe druri dhe kemb metalik
Bashk me 4 karike metalike me shilte
30 komplete gjithesej
Cmimi : 220 € i diskutushem
Kontakti : 0694723387
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim