Skafi (pa motor)

4 800 EUR

Shitet nga: SEEP 31 Gush 01:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Skafi eshte ne gjendje shume te mire , ka 5 m gajtesi dhe 2 m gjeresi, Kici eshte bere tani i ri, me tende te re, ure, karrelin e tij ne gjendje te mire pune, instalime elektrike te reja, pompe sentine, timon dhe grupi i timonit. me shtresa te reja.
Leaflet
Në fillim