Shitet Minibus Beluga 815 !!!

13 000 EUR

Shitet nga: Francesko 24 Sht 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë

Minibus Mercedec-Benz-Beluga esht 30+1 vende ne gjendje perfekte ka punuar turizem sherbime te bera asnjelloj difekti kodicioner nga larte 100% goma michelin te parat 100% te mbasmet 80% i gatshem per cdo lloj prove.
Pranojm dhe nderime me sprinter tip i ri mbi 2007.
Leaflet
Në fillim