Shitet Biciklet 24 69€

7 000 LEK

8 000 LEK

Shitet nga: shitet 23 Tet 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Eshte Biciklet 24 me amortizim dhe gjitha pjeset funksionale! Kopertonat jan te rinj! Eshte e perdorur!
Shitet 70mij lek I diskutueshm,Flm!
Kontakt nr ose whatsapp!
Leaflet
Në fillim