Raft hekuri

50 000 LEK

500 000 LEK

Shitet nga: daniela 27 Tet 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Shitet rafti.Eshte 2.5 m i lart, 3.6m i gjate dhe 80 cm i gjere.
daniela
0675672131

WhatsApp:
0675672131
Në fillim