PREVSE PATATE dhe FRITEZE Banko

9 000 LEK

Shitet nga: Edi 11 Tet 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
PREVSE PATATE NE FOREM SPIRALE dhe FRITEZE BANKO
Edi
Leaflet
Në fillim