Pompe lavazhi Italiane

135 EUR

Shitet nga: Pompe lavazhi 23 Tet 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Pompe lavazhi me presion me super performance fale fuqis 135 bar 21000 W, performon ne menyre speciale. Pastron njollat me te veshtira ne oborret e shpive tuaja. Nuk leni pse te shpenzoni shum para per pompe te mir e origjinale. Vetem per 135 €
⏩ Aksesor qe mbushet me solucion dhurat. ⏩ Nuk kini nevoj te lani makinen tuaj me furce.
⏩Eliminoni lodhjen dhe gervishtjet qe ben furca makines.
⏩ Produkt i ardhur nga Italia 🇮🇹
⏩ Disifektoni ambjentet tuaja me solucion dhe nepermjet pompes tone.
🗳🚛 Trasport kudo ne Shqiperi.
Pompe lavazhi
0672052143
Leaflet
Në fillim