Pomp uji centrifugale

1 LEK

Shitet nga: Tani 03 Sht 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Pomp uji centrifugale e markes WILO .me dy motora dhe me dy invertera .pompa nuk ka asnje ore pune .shitet per arsyje mosperdorimi.cmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim