Kërkohet shpërndarës për fletushka

0 LEK

Shitet nga: PRO LAB 19 Tet 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Përgjegjësitë dhe detyrat:
- të jenë të përgjegjshëm për shpërndarjen e fletushkave në vendet adekuate.
- detyra shtesë të kërkuara nga punëdhënësi.
PRO LAB
  Online
+355693043044
Leaflet
Në fillim